آرایش و نکات مفید زیباتر شدن

آرایش و نکات مفید زیباتر شدن

نکات آموزشی آرایشی که برای زیباتر جلوه دادن و طبیعی تر شدن آرایش شما در استفاده از لوازم آرایشی توسط متخصصان و هنرمندان آرایشی جمع آوری شده در زیر برای شما بیان کرده ایم :

یکی از نکات مهم در استفاده از لوازم آرایشی مانند کرم پودر استفاده درست از ترکیب رنگ های آنهاست . مثلا در استفاده از کرم پودر صورتی پررنگ یا نارنجی باعث مصنوعی شدن آراش شما می شود و شما برای داشتن آرایشی طبیعی باید از کرم پودرهای با پایه رنگ زرد استفاده نمایید .

کرم پودر متناسب با پوست خود انتخاب کنید

۱- کرم پودر که خود پایه و اصل آرایش است باید به درستی و متناسب با رنگ پوست شما انتخاب شود .

۲- در پایان آرایش برای اینکه پوست شما دچار براق شدن نباشد ، از پودر جامد استفاده کنید ، و اگر پوست شما خیلی برق می زند از پودری استفاده کنید که روغن پوست شما را جذب خود کند .

۳- در استفاده از رژگونه برای اینکه گونه های شما مشخص تر از پوست شما نمایان شود از رژگونه روشن استفاده کنید و برس را از سمت لاله ی گوش به سمت گونه ها حرکت دهید .

۴- به خاطر داشته باشید که آرایش تیره تصویری گرفته تر و آرایش روشن تصویری روشن و برجسته از صورت شما به تصویر می کشد .

۵- در ابتدا روشن ترین سایه چشم را استفاده کنید .

۶- سپس سایه ای با روشنایی متوسط بر روی سایه چشم اول بزنید .

۷- و در انتها تیره ترین سایه را در گوشه بیرونی چشم بزنید تا ایجاد عمق بیشتری در چشم کند .

۸- در بعد یک خط چشم از مرکز تا گوشه چشم خود بکشید .

ریمل مکمل آرایش شما می باشد

۹- در آرایش ریمل مکمل آرایش شما می شود ، پس اگر چشمان سیاه رنگی دارید از رنگ ریمل مشکی ، سرمه ای یا قهوه ای تیره استفاده کنید .

۱۰- برای استفاده از رژ لب در ادامه ی آرایش از رنگی استفاده کنید که نشان دهنده شخصیت شماست . رژ زدن را با استفاده از برس مخصوصش انجام دهید زیرا باعث می شود طرح و خط لب اصلی شما نمایان شود و همچنین می توان میزان رنگ روی لب را https://www.cialissansordonnancefr24.com/ کنترل کرد .

۱۱- بعد از زدن رژ لب نوبت به استفاده از برق لب می رسد که باعث می شود رژ لب روی لب هایتان خوب بنشیند .

۱۲- سپس رنگ لاک ناخن هایتان را متناسب با رنگ آرایشتان انتخاب کنید .

۱۳- در انتها و پایان آرایش می توانید از اسپری ثابت کننده آرایش استفاده کنید تا آرایشتان مدت زمان طولانی تری بر روی صورتتان باقی بماند .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *